|
|
|
|
1
-
Rideskolen er stengt!
Rideskolen er stengt!
26. februar 2024 - 1. mars 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Ella, Sandra Marie, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
Ella, Sandra Marie, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
1. mars 2024 17:00 - 19:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 1 Amalie Iselin og Emmelin, Ellinor(Thea)
Gruppe 1 Amalie Iselin og Emmelin, Ellinor(Thea)
1. mars 2024 17:00 - 18:00
Emilie -Linni-Ella . -Loppa-Ingrid Aline Emmelin-Babbis-Sandra Marie Ellinor-Lynet Amalie Iselin-Storm
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Ingrid og Johanne (Sylvia)
Gruppe 2 Ingrid og Johanne (Sylvia)
1. mars 2024 17:00 - 18:00
Ingrid-Tommy
Johanne-Theo
Hermine-Bonito-Tuva
.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Thea)
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Thea)
1. mars 2024 18:00 - 19:00
Tom-.Esther-(Sandra Marie)
Loppa-Mari-(Ingrid)
(Mathea)
Tommy- (Tuva)
Linni-Mina
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie, (Sylvia)
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie, (Sylvia)
1. mars 2024 18:00 - 19:00
Una-Lille
Ingrid Aline-Pelusa
Matilde-Bonito
-Babbis
Julie-Theo
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata og Monika
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata og Monika
1. mars 2024 19:00 - 20:00
Tommy - Monika-Una
Storm - Agata
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una og Ingrid Aline
Una og Ingrid Aline
1. mars 2024 19:00 - 20:00
Una er i stallen
Rydde utstyr, ta inn hester, evt ettermøkke/koste
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7
Gruppe 7
1. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
1. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • • •
|
2
-
Seb jobber
Seb jobber
2. mars 2024 - 3. mars 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
•
|
3
-
Seb jobber
Seb jobber
2. mars 2024 - 3. mars 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
•
|
4
-
Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
4. mars 2024 17:00 - 18:00
Thea-Lynet (Sandra Marie)
Johannes -Maeve(Marthe)
Marthea-Loppa (Thea)
Emilie-Larissa (Martine)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
4. mars 2024 17:00 - 18:00
Jenny Elise-Bonito
Anna-Pelusa (Ingrid Aline)
Anine-Babbis
Sofie-Theo
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Ingrid Aline, Thea H, Marthe og Sandra Marie leier
Ingrid Aline, Thea H, Marthe og Sandra Marie leier
4. mars 2024 17:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Celine)
Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Celine)
4. mars 2024 18:00 - 19:00
Lina-Theo
Mille-Bonito
Jenny-Pelusa
Maleah- Babbis
Tempo, rideveier, overganger, bommer.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Thea)
Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Thea)
4. mars 2024 18:00 - 19:00
Elea-Storm
Sandra M-Lille
Marthe-Tommy
Anna Sofie er borte.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19
Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19
4. mars 2024 18:00 - 19:00
Sale av Storm og la utstyret henge ved boksen da Una skal ri.
Bære opp dekken til hestene som står oppe.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofia (Thea)
Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofia (Thea)
4. mars 2024 19:00 - 20:00
Erle- Theo (Marthe)
Sarah-Bonito
Sofia-Babbis (Ingrid Aline)
Sprang, Babbis med hack
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
4. mars 2024 19:00 - 20:00
Aurora-Lille
Hedda-Linni
Sofia Louise-Larissa
Ingrid Aline hjelper til på timen
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una
Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una
4. mars 2024 20:00 - 22:00
Una-Storm
Ella-Linni
Thea-Tom
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • •
|
5
-
Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
5. mars 2024 17:00 - 18:00
Nora -Ruth-(Tuva)
Nikky-Linni(Ella)
Nora B -Lynet-(Mia)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
5. mars 2024 17:00 - 18:00
Emilie -Babbis
Mathea-Tommy
Jenny BE-Tom (Ingrid Aline)
Sophie-Loppa (Maleah)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Mia leier
Mia leier
5. mars 2024 17:00 - 18:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una, Tuva, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
Una, Tuva, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
5. mars 2024 17:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Even)
Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Even)
5. mars 2024 18:00 - 19:00
Kari-Tom-Mathea
Mathilde-Storm
Helle-Bonito
Nikoline-Babbis
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Celine)
Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Celine)
5. mars 2024 18:00 - 19:00
Theo-Marie-Tuva Linni- Margrete -Ingrid Aline Loppa-Oda-Maleah Selma G-Lille-Una Ruth Lynet
Merk!Nybegynnere!
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Mathea leier
Mathea leier
5. mars 2024 18:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 (Celine) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
Gruppe 5 (Celine) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
5. mars 2024 19:00 - 20:00
Tommy- Alida- Mathea
Babbis - Klara
Bonito - Mina Helene- Maleah
Loppa-Lily-Ella
Martine-Storm
Lynet-
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Tuva K, Synne, Mia K, Ingrid Aline (Even)
Gruppe 6 Tuva K, Synne, Mia K, Ingrid Aline (Even)
5. mars 2024 19:00 - 20:00
Tuva-Theo
Mia-Larissa
Synne-Lille
IA-Tom
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
5. mars 2024 20:00 - 21:00
Stine-Tommy-Una Lisa- Storm
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
5. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • • • •
|
6
-
Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
6. mars 2024 17:00 - 18:00
Oda-Larissa- Una
Lynet-Thia (5år)- Mathea
Loppa- Mila (5år)-Matilde
Evelin-
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una, Nikoline, Mathea og Matilde leier
Una, Nikoline, Mathea og Matilde leier
6. mars 2024 17:00 - 18:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Bygge bane
Bygge bane
6. mars 2024 18:00 - 19:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari
Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari
6. mars 2024 18:00 - 19:00
Pelusa- Ingrid Aline
Heidi-Theo
Kari-Larissa
Anneli-Babbis
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • •
|
7
-
Emilie, Una, Mille, Ingrid og Julie leier
Emilie, Una, Mille, Ingrid og Julie leier
7. mars 2024 17:00 - 18:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even+Celine)
Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even+Celine)
7. mars 2024 17:00 - 18:00
Sigrid-Loppa-(Emilie)
Erle-Tom-(Una)
Agnes-Larissa-(Mille Evine)
Adina-Theo- (Julie)
Ellen-Bonito(Ingrid)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
7. mars 2024 18:00 - 19:00
Lilly -Bonito (Julie)
Solveig-Storm
Amalie-Linni(Una)
-Tom
-Tommy
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
7. mars 2024 18:00 - 19:00
Lina-Theo
Anneli-Babbis
Mina-Lille
Helle-Pelusa
Helle er borte
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Anneli, Una, Ingrid, Mille Evine og Julie leier
Anneli, Una, Ingrid, Mille Evine og Julie leier
7. mars 2024 19:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
7. mars 2024 19:00 - 20:00
AC-Theo Stine-Tommy Lars-Storm
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
7. mars 2024 19:00 - 20:00
Emma -Loppa (Mille)
Aksel-Babbis
Erle WS- Bonito
Ella -Lynet- (Emilie)
Liam-Linni-(Una)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7
Gruppe 7
7. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
7. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • •
|
8
-
Tur
Tur
8. mars 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Ella, Sandra Marie, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
Ella, Sandra Marie, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
8. mars 2024 17:00 - 19:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 1 Amalie Iselin og Emmelin, Ellinor(Celine)
Gruppe 1 Amalie Iselin og Emmelin, Ellinor(Celine)
8. mars 2024 17:00 - 18:00
-Ella
. -Loppa-Ingrid Aline
Emmelin-Linni- Sandra Marie
Ellinor-Bonito-Ella
Amalie Iselin-Stom
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Ingrid og Johanne
Gruppe 2 Ingrid og Johanne
8. mars 2024 17:00 - 18:00
Ingrid-Tommy
Johanne-Theo
.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
8. mars 2024 18:00 - 19:00
Esther-Linni(Sandra Marie)
Tommy-Mari-(Ingrid)
(Mathea)
Mari er borte.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie
8. mars 2024 18:00 - 19:00
Una- Storm
Ingrid Aline-Babbis
Matilde-Bonito
-Babbis
Julie-Theo
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
8. mars 2024 19:00 - 20:00
Tommy - -Una
Storm - Agata
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una og Ingrid Aline
Una og Ingrid Aline
8. mars 2024 19:00 - 20:00
Una er i stallen
Rydde utstyr, ta inn hester, evt ettermøkke/koste
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7
Gruppe 7
8. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
8. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • • •
|
9
-
Celine jobber
Celine jobber
9. mars 2024 - 10. mars 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Privattime Una og Mathea (Celine)
Privattime Una og Mathea (Celine)
9. mars 2024 11:00 - 12:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Privattime Ingrid (Celine)
Privattime Ingrid (Celine)
9. mars 2024 12:00 - 13:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • •
|
10
-
Celine jobber
Celine jobber
9. mars 2024 - 10. mars 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Privattime Jenny Elise (Celine)
Privattime Jenny Elise (Celine)
10. mars 2024 11:30 - 12:30
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• •
|
11
-
Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
11. mars 2024 17:00 - 18:00
Thea-Lynet (Sandra Marie)
Johannes -Ruth (Marthe)
Marthea-Loppa (Thea)
Emilie-Larissa (Martine)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
11. mars 2024 17:00 - 18:00
Jenny Elise-Bonito
Anna-Pelusa (Ingrid Aline)
Anine-Babbis
Sofie-Theo
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Ingrid Aline, Martine, Thea H, Marthe og Sandra Marie leier
Ingrid Aline, Martine, Thea H, Marthe og Sandra Marie leier
11. mars 2024 17:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Thea)
Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Thea)
11. mars 2024 18:00 - 19:00
Lina-Theo
Mille-Bonito
Jenny-Pelusa
Maleah-Babbis
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Celine)
Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Celine)
11. mars 2024 18:00 - 19:00
Elea-Storm
AS-Tommy
Sandra M-Lille
Marthe- Babbis eller Linni
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19
Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19
11. mars 2024 18:00 - 19:00
Sale av Storm og la utstyret henge ved boksen da Una skal ri.
Bære opp dekken til hestene som står oppe.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofie (Thea)
Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofie (Thea)
11. mars 2024 19:00 - 20:00
Erle- Theo (Marthe)
Sarah-Bonito
Sofia-Babbis (Ingrid Aline)
Sprang
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
11. mars 2024 19:00 - 20:00
Aurora-Lille
Hedda-Linni
Sofia Louise-Larissa
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una
Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una
11. mars 2024 20:00 - 22:00
Una-Storm
Ella-Linni
Thea-Tom
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • •
|
12
-
Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
12. mars 2024 17:00 - 18:00
Nora -Ruth-(Aksel)
Nikky-Linni(Ella)
Nora B -Lynet-(Mia)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
12. mars 2024 17:00 - 18:00
Emilie -Babbis
Mathea-sp (Una)
Jenny BE-Tom (Mille Evine)
Sophie-Loppa (Maleah)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Mia leier
Mia leier
12. mars 2024 17:00 - 18:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
12. mars 2024 17:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Sylvia)
Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Sylvia)
12. mars 2024 18:00 - 19:00
Kari-Larissa
Mathilde-Storm
Helle-Pelusa
-Tommy
Nikoline-Babbis
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
12. mars 2024 18:00 - 19:00
Theo-Marie-Tuva Linni- Margrete -Mille Evine Loppa-Oda-Maleah Selma G-Lille-Una Ruth Lynet
Merk!Nybegynnere!
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Mathea leier
Mathea leier
12. mars 2024 18:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
12. mars 2024 19:00 - 20:00
Tommy- Alida- Mathea
Babbis - Klara
Bonito - Mina Helene- Maleah
Loppa-Lily-Aksel
Martine-Storm
Lynet-
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Tuva K, Synne, Mia K, Ingrid Aline (Sylvia)
Gruppe 6 Tuva K, Synne, Mia K, Ingrid Aline (Sylvia)
12. mars 2024 19:00 - 20:00
Tuva-Theo Mia-Larissa Synne-Lille IA-Pelusa
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
12. mars 2024 20:00 - 21:00
Stine-Tommy-Una Lisa- Storm
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
12. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • • • •
|
13
-
Skidag Felix
Skidag Felix
13. mars 2024 07:00 - 08:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
13. mars 2024 17:00 - 18:00
Oda-Larissa- Una
Lynet-Thia (5år)- Mathea
Loppa- Mila (5år)-Matilde
Evelin- Kari
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una, Mathea Kari og Matilde leier
Una, Mathea Kari og Matilde leier
13. mars 2024 17:00 - 18:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Bygge bane
Bygge bane
13. mars 2024 18:00 - 19:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari
Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari
13. mars 2024 18:00 - 19:00
Pelusa- Ingrid Aline
Heidi-Theo
Kari-Larissa
Anneli-Babbis
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • •
|
14
-
Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
14. mars 2024 17:00 - 18:00
Sigrid-Loppa-(Emilie)
Erle-Tom-(Una)
Agnes-Larissa-(Mille Evine)
Adina-Theo- (Julie)
Ellen-Bonito(Ingrid)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Privattime Anna (Celine)
Privattime Anna (Celine)
14. mars 2024 17:00 - 18:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Trude, Una, Mille, Ingrid og Julie leier
Trude, Una, Mille, Ingrid og Julie leier
14. mars 2024 17:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
14. mars 2024 18:00 - 19:00
Lilly -Bonito (Julie)
Solveig-Storm
Amalie-Linni(Una)
-Tom
-Tommy
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
14. mars 2024 18:00 - 19:00
Lina-Theo
Anneli-Babbis
Mina-Lille
Helle-Pelusa
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Anneli, Una, Ingrid, Mille Evine og Julie leier
Anneli, Una, Ingrid, Mille Evine og Julie leier
14. mars 2024 19:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
14. mars 2024 19:00 - 20:00
AC-Theo Stine-Tommy Lars-Storm
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
14. mars 2024 19:00 - 20:00
Emma -Loppa (Mille)
Aksel-Babbis
Erle WS- Bonito
Ella -Lynet- (Emilie)
Liam-Linni-(Una)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7
Gruppe 7
14. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
14. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • • •
|
15
-
Ella, Sandra Marie, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
Ella, Sandra Marie, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
15. mars 2024 17:00 - 19:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 1 Laila, Elinor og Emmelin (Celine)
Gruppe 1 Laila, Elinor og Emmelin (Celine)
15. mars 2024 17:00 - 18:00
Laila-Maeve-Ella Elinor -Loppa-Ingrid Aline Emmelin-Babbis-Sandra Marie
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
15. mars 2024 17:00 - 18:00
Ingrid-Tommy
Johanne-Theo
Ellinor-Lynet
Amalie Iselin-Storm
.
.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
15. mars 2024 18:00 - 19:00
Tom-.Esther-(Sandra Marie)
Loppa-Mari-(Ingrid)
(Mathea)
Tommy- (Tuva)
Linni-Mina
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
15. mars 2024 18:00 - 19:00
Una-Lille
Ingrid Aline-Pelusa
Matilde-Bonito
-Babbis
Julie-Theo
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
15. mars 2024 19:00 - 20:00
Tommy - -Una
Storm - Agata
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una og Ingrid Aline
Una og Ingrid Aline
15. mars 2024 19:00 - 20:00
Una er i stallen
Rydde utstyr, ta inn hester, evt ettermøkke/koste
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7
Gruppe 7
15. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
15. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • •
|
16
-
SEB jobber
SEB jobber
16. mars 2024 - 17. mars 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
•
|
17
-
SEB jobber
SEB jobber
16. mars 2024 - 17. mars 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Kort samiling vedr rideskolen for instruktørene, samt noen assistenter
Kort samiling vedr rideskolen for instruktørene, samt noen assistenter
17. mars 2024 18:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• •
|
18
-
Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
18. mars 2024 17:00 - 18:00
Thea-Lynet (Sandra Marie)
Johannes -Ruth (Marthe)
Marthea-Loppa (Thea)
Emilie-Larissa (Martine)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
18. mars 2024 17:00 - 18:00
Jenny Elise-Bonito
Anna-Pelusa (Ingrid Aline)
Anine-Babbis
Sofie-Theo
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Ingrid Aline, Martine, Thea H, Marthe og Sandra Marie leier
Ingrid Aline, Martine, Thea H, Marthe og Sandra Marie leier
18. mars 2024 17:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Sylvia)
Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Sylvia)
18. mars 2024 18:00 - 19:00
Lina-Theo
Mille-Bonito
Jenny-Pelusa
Maleah- Tommy
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Thea)
Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Thea)
18. mars 2024 18:00 - 19:00
Elea-Storm
AS-Tommy
Sandra M-Lille
Marthe- Babbis eller Linni
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19
Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19
18. mars 2024 18:00 - 19:00
Sale av Storm og la utstyret henge ved boksen da Una skal ri.
Bære opp dekken til hestene som står oppe.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofie (Thea)
Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofie (Thea)
18. mars 2024 19:00 - 20:00
Erle- Theo (Marthe)
Sarah-Bonito
Sofia-Babbis (Ingrid Aline)
Sprang
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
18. mars 2024 19:00 - 20:00
Aurora-Lille
Hedda-Linni
Sofia Louise-Larissa
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una
Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una
18. mars 2024 20:00 - 22:00
Una-Storm
Ella-Linni
Thea-Tom
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • •
|
19
-
Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
19. mars 2024 17:00 - 18:00
Nora -Ruth-(Aksel)
Nikky-Linni(Ella)
Nora B -Lynet-(Mia)
Sophie-Loppa-Maleah
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
19. mars 2024 17:00 - 18:00
Emilie -Babbis
Mathea-Lille
Jenny BE-Tom (Tuva)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Mia leier
Mia leier
19. mars 2024 17:00 - 18:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
19. mars 2024 17:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Celine)
Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Celine)
19. mars 2024 18:00 - 19:00
Kari-Larissa
Mathilde-Storm
Helle-Pelusa
-Tommy
Nikoline-Babbis
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
19. mars 2024 18:00 - 19:00
Theo-Marie-Tuva
Linni- Margrete -Mathea
Loppa-Oda-Aksel
Selma G-Lille-Ella
Ruth
Lynet
Merk!Nybegynnere!
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Mathea leier
Mathea leier
19. mars 2024 18:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
19. mars 2024 19:00 - 20:00
Tommy- Alida- Mathea
Lille- Klara
Bonito - Mina Helene- Ella
Loppa-Lily-Aksel
Martine-Storm
Lynet-
Mina borte
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Tuva K, Mia K, Ingrid Aline (Celine)
Gruppe 6 Tuva K, Mia K, Ingrid Aline (Celine)
19. mars 2024 19:00 - 20:00
Tuva-Theo Mia-Larissa
IA-Pelusa
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
19. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
19. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • • • •
|
20
-
Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
20. mars 2024 17:00 - 18:00
Oda-Larissa- Una
Lynet-Thia (5år)- Mathea
Loppa- Mila (5år)-Matilde
Evelin- Kari
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una, Mathea Kari og Matilde leier
Una, Mathea Kari og Matilde leier
20. mars 2024 17:00 - 18:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Bygge bane
Bygge bane
20. mars 2024 18:00 - 19:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari
Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari
20. mars 2024 18:00 - 19:00
Pelusa- Ingrid Aline
Heidi-Theo
Kari-Larissa
Anneli-Babbis
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • •
|
21
-
Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
21. mars 2024 17:00 - 18:00
Sigrid-Loppa-(Trude)
Erle-Tom-(Una)
Agnes-Larissa-(Mille Evine)
Adina-Theo- (Julie)
Ellen-Bonito(Ingrid)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Trude, Una, Mille, Ingrid og Julie leier
Trude, Una, Mille, Ingrid og Julie leier
21. mars 2024 17:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
21. mars 2024 18:00 - 19:00
Lilly -Bonito (Julie)
Solveig-Storm
Amalie-Linni(Una)
-Tom
-Tommy
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
21. mars 2024 18:00 - 19:00
Lina-Theo
Anneli-Babbis
Mina-Lille
Helle-Pelusa
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Anneli, Una, Ingrid, Mille Evine og Julie leier
Anneli, Una, Ingrid, Mille Evine og Julie leier
21. mars 2024 19:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
21. mars 2024 19:00 - 20:00
AC-Theo Stine-Tommy Lars-Storm
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
21. mars 2024 19:00 - 20:00
Emma -Loppa (Mille)
Aksel-Babbis
Erle WS- Bonito
Ella -Lynet- (Trude)
Liam-Linni-(Una)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7
Gruppe 7
21. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
21. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • •
|
22
-
Ella, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
Ella, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
22. mars 2024 17:00 - 19:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 1 Laila, Elinor, Ella og Emmelin (Celine)
Gruppe 1 Laila, Elinor, Ella og Emmelin (Celine)
22. mars 2024 17:00 - 18:00
Laila-Maeve-Ella Elinor -Loppa-Ingrid Aline Emmelin-Babbis-Una Ella-Larissa-Mathea
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
22. mars 2024 17:00 - 18:00
Ingrid-Tommy
Johanne-Theo
Ellinor-Lynet
Amalie Iselin-Storm
.
.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
22. mars 2024 18:00 - 19:00
Tom-.Esther-(Tuva)
Loppa-Mari-(Ingrid)
Linni-Mina-Ella
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
22. mars 2024 18:00 - 19:00
Una-Lille
Ingrid Aline-Pelusa
Matilde-Bonito
-Babbis
Julie-Theo
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
22. mars 2024 19:00 - 20:00
Tommy - -Una
Storm - Agata
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una og Ingrid Aline
Una og Ingrid Aline
22. mars 2024 19:00 - 20:00
Una er i stallen
Rydde utstyr, ta inn hester, evt ettermøkke/koste
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7
Gruppe 7
22. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
22. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • •
|
23
-
Celine jobber
Celine jobber
23. mars 2024 - 24. mars 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Privattime Chloe (Celine)
Privattime Chloe (Celine)
23. mars 2024 13:00 - 14:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• •
|
24
-
Celine jobber
Celine jobber
23. mars 2024 - 24. mars 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
•
|
25
-
Rideskolen er stengt!
Rideskolen er stengt!
25. mars 2024 - 1. april 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
25. mars 2024 17:00 - 18:00
Thea-Lynet (Sandra Marie)
Johannes -Ruth (Marthe)
Marthea-Loppa (Thea)
Emilie-Larissa (Martine)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
25. mars 2024 17:00 - 18:00
Jenny Elise-Bonito
Anna-Pelusa (Ingrid Aline)
Anine-Babbis
Sofie-Theo
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Ingrid Aline, Martine, Thea H, Marthe og Sandra Marie leier
Ingrid Aline, Martine, Thea H, Marthe og Sandra Marie leier
25. mars 2024 17:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Thea)
Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Thea)
25. mars 2024 18:00 - 19:00
Lina-Theo
Mille-Bonito
Jenny-Pelusa
Maleah- Tommy
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Celine)
Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Celine)
25. mars 2024 18:00 - 19:00
Elea-Storm
AS-Tommy
Sandra M-Lille
Marthe- Babbis eller Linni
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19
Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19
25. mars 2024 18:00 - 19:00
Sale av Storm og la utstyret henge ved boksen da Una skal ri.
Bære opp dekken til hestene som står oppe.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofie (Thea)
Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofie (Thea)
25. mars 2024 19:00 - 20:00
Erle- Theo (Marthe)
Sarah-Bonito
Sofia-Babbis (Ingrid Aline)
Sprang
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
25. mars 2024 19:00 - 20:00
Aurora-Lille
Hedda-Linni
Sofia Louise-Larissa
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una
Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una
25. mars 2024 20:00 - 22:00
Una-Storm
Ella-Linni
Thea-Tom
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • • •
|
26
-
Rideskolen er stengt!
Rideskolen er stengt!
25. mars 2024 - 1. april 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
26. mars 2024 17:00 - 18:00
Nora -Ruth-(Aksel)
Nikky-Linni(Ella)
Nora B -Lynet-(Mia)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
26. mars 2024 17:00 - 18:00
Emilie -Babbis
Mathea-sp (Una)
Jenny BE-Tom (Ingrid Aline)
Sophie-Loppa (Maleah)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Mia leier
Mia leier
26. mars 2024 17:00 - 18:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
26. mars 2024 17:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Sylvia)
Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Sylvia)
26. mars 2024 18:00 - 19:00
Kari-Larissa
Mathilde-Storm
Helle-Pelusa
-Tommy
Nikoline-Babbis
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
26. mars 2024 18:00 - 19:00
Theo-Marie-Tuva Linni- Margrete -Ingrid Aline Loppa-Oda-Maleah Selma G-Lille-Una Ruth Lynet
Merk!Nybegynnere!
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Mathea leier
Mathea leier
26. mars 2024 18:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
26. mars 2024 19:00 - 20:00
Tommy- Alida- Mathea
Lille- Klara
Bonito - Mina Helene- Maleah
Loppa-Lily-Aksel
Martine-Storm
Lynet-
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Tuva K, Mia K, Ingrid Aline (Sylvia)
Gruppe 6 Tuva K, Mia K, Ingrid Aline (Sylvia)
26. mars 2024 19:00 - 20:00
Tuva-Theo Mia-Larissa
IA-Pelusa
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
26. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
26. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • • • • •
|
27
-
Rideskolen er stengt!
Rideskolen er stengt!
25. mars 2024 - 1. april 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
27. mars 2024 17:00 - 18:00
Oda-Larissa- Una
Lynet-Thia (5år)- Mathea
Loppa- Mila (5år)-Matilde
Evelin- Kari
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una, Mathea Kari og Matilde leier
Una, Mathea Kari og Matilde leier
27. mars 2024 17:00 - 18:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Bygge bane
Bygge bane
27. mars 2024 18:00 - 19:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari
Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari
27. mars 2024 18:00 - 19:00
Pelusa- Ingrid Aline
Heidi-Theo
Kari-Larissa
Anneli-Babbis
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • •
|
28
-
Rideskolen er stengt!
Rideskolen er stengt!
25. mars 2024 - 1. april 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
28. mars 2024 17:00 - 18:00
Sigrid-Loppa-(Trude)
Erle-Tom-(Una)
Agnes-Larissa-(Mille Evine)
Adina-Theo- (Julie)
Ellen-Bonito(Ingrid)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Trude, Una, Mille, Ingrid og Julie leier
Trude, Una, Mille, Ingrid og Julie leier
28. mars 2024 17:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
28. mars 2024 18:00 - 19:00
Lilly -Bonito (Julie)
Solveig-Storm
Amalie-Linni(Una)
-Tom
-Tommy
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
28. mars 2024 18:00 - 19:00
Lina-Theo
Anneli-Babbis
Mina-Lille
Helle-Pelusa
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Anneli, Una, Ingrid, Mille Evine og Julie leier
Anneli, Una, Ingrid, Mille Evine og Julie leier
28. mars 2024 19:00 - 20:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
28. mars 2024 19:00 - 20:00
AC-Theo Stine-Tommy Lars-Storm
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
28. mars 2024 19:00 - 20:00
Emma -Loppa (Mille)
Aksel-Babbis
Erle WS- Bonito
Ella -Lynet- (Trude)
Liam-Linni-(Una)
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7
Gruppe 7
28. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
28. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • • •
|
29
-
Rideskolen er stengt!
Rideskolen er stengt!
25. mars 2024 - 1. april 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Ella, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
Ella, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
29. mars 2024 17:00 - 19:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 1 Laila, Elinor, Ella og Emmelin (Celine)
Gruppe 1 Laila, Elinor, Ella og Emmelin (Celine)
29. mars 2024 17:00 - 18:00
Laila-Maeve-Ella Elinor -Loppa-Ingrid Aline Emmelin-Babbis-Una Ella-Larissa-Mathea
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
29. mars 2024 17:00 - 18:00
Ingrid-Tommy
Johanne-Theo
Ellinor-Lynet
Amalie Iselin-Storm
.
.
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
29. mars 2024 18:00 - 19:00
Tom-.Esther-(Tuva)
Loppa-Mari-(Ingrid)
Linni-Mina-Ella
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
29. mars 2024 18:00 - 19:00
Una-Lille
Ingrid Aline-Pelusa
Matilde-Bonito
-Babbis
Julie-Theo
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
29. mars 2024 19:00 - 20:00
Tommy - -Una
Storm - Agata
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Una og Ingrid Aline
Una og Ingrid Aline
29. mars 2024 19:00 - 20:00
Una er i stallen
Rydde utstyr, ta inn hester, evt ettermøkke/koste
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 7
Gruppe 7
29. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
-
Gruppe 8
Gruppe 8
29. mars 2024 20:00 - 21:00
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
• • • • • • • • • •
|
30
-
Rideskolen er stengt!
Rideskolen er stengt!
25. mars 2024 - 1. april 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
•
|
31
-
Rideskolen er stengt!
Rideskolen er stengt!
25. mars 2024 - 1. april 2024
See more details
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?height=800&wkst=1&bgcolor=%23ffffff&ctz=Europe%2FOslo&src=ZGFobGVxdWVzdHJpYW5jZW50ZXJAZ21haWwuY29t&src=bnQzM2YyZTNvM3BwOTMyNjY3YXB2NW1yYWNAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ&color=%23039BE5&color=%237986CB" style="border:solid 1px #777" width="1000" height="800" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
•
|
|
|
|
|
|
|
|