|
|
|
|
fredag 1. mars
1
|
lørdag 2. mars
2
|
søndag 3. mars
3
|
mandag 4. mars
4
|
tirsdag 5. mars
5
|
onsdag 6. mars
6
|
torsdag 7. mars
7
|
fredag 8. mars
8
|
lørdag 9. mars
9
-
Hele dagen
Celine jobber
lørdag 9. mars – søndag 10. mars Celine jobber
-
11:00 – 12:00
Privattime Una og Mathea (Celine)
-
12:00 – 13:00
Privattime Ingrid (Celine)
12:00 – 13:00 Privattime Ingrid (Celine)
|
søndag 10. mars
10
-
Hele dagen
Celine jobber
lørdag 9. mars – søndag 10. mars Celine jobber
-
11:30 – 12:30
Privattime Jenny Elise (Celine)
|
mandag 11. mars
11
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
-
17:00 – 20:00
Ingrid Aline, Thea H, Marthe og Sandra Marie leier
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Celine)
18:00 – 19:00 Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Celine)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Thea)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Thea)
-
18:00 – 19:00
Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19
18:00 – 19:00 Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19 Sale av Storm og la utstyret henge ved boksen da Una skal ri.
Bære opp dekken til hestene som står oppe.
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofia (Thea)
19:00 – 20:00 Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofia (Thea)
-
19:00 – 20:00
Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
19:00 – 20:00 Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
-
20:00 – 22:00
Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una
20:00 – 22:00 Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una Una-Storm
Ella-Linni
Thea-Tom
|
tirsdag 12. mars
12
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
-
17:00 – 18:00
Mia leier
-
17:00 – 21:00
Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
17:00 – 21:00 Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Sylvia)
18:00 – 19:00 Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Sylvia)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
-
18:00 – 20:00
Mathea leier
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
19:00 – 20:00 Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
-
19:00 – 20:00
Gruppe 6 Tuva K, Synne, Mia K, Ingrid Aline (Sylvia)
19:00 – 20:00 Gruppe 6 Tuva K, Synne, Mia K, Ingrid Aline (Sylvia)
-
20:00 – 21:00
Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
20:00 – 21:00 Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
-
20:00 – 21:00
Gruppe 8
|
onsdag 13. mars
13
-
07:00 – 08:00
Skidag Felix
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
-
17:00 – 18:00
Una, Mathea Kari og Matilde leier
-
18:00 – 19:00
Bygge bane
-
18:00 – 19:00
Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari
18:00 – 19:00 Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari Pelusa- Ingrid Aline
Heidi-Theo
Kari-Larissa
Anneli-Babbis
|
torsdag 14. mars
14
-
17:00 – 18:00
Emilie, Una, Mille, Ingrid og Julie leier
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
-
17:00 – 18:00
Privattime Anna (Celine)
17:00 – 18:00 Privattime Anna (Celine)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
18:00 – 19:00 Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
-
19:00 – 20:00
Anneli, Una, Ingrid, Mille Evine og Julie leier
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
19:00 – 20:00 Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
-
19:00 – 20:00
Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
19:00 – 20:00 Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
-
20:00 – 21:00
Gruppe 7
-
20:00 – 21:00
Gruppe 8
|
fredag 15. mars
15
-
17:00 – 19:00
Ella, Sandra Marie, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Laila, Elinor og Emmelin (Celine)
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Laila, Elinor og Emmelin (Celine)
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
18:00 – 19:00 Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
19:00 – 20:00 Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
-
19:00 – 20:00
Una og Ingrid Aline
19:00 – 20:00 Una og Ingrid Aline Una er i stallen
Rydde utstyr, ta inn hester, evt ettermøkke/koste
-
20:00 – 21:00
Gruppe 7
-
20:00 – 21:00
Gruppe 8
|
lørdag 16. mars
16
-
Hele dagen
SEB jobber
lørdag 16. mars – søndag 17. mars SEB jobber
-
Tentativ Sprang dag for assistentene
|
søndag 17. mars
17
-
Hele dagen
SEB jobber
lørdag 16. mars – søndag 17. mars SEB jobber
-
18:00 – 20:00
Kort samiling vedr rideskolen for instruktørene, samt noen assistenter
18:00 – 20:00 Kort samiling vedr rideskolen for instruktørene, samt noen assistenter
|
mandag 18. mars
18
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
-
17:00 – 20:00
Ingrid Aline, Thea H, Marthe og Sandra Marie leier
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Celine)
18:00 – 19:00 Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Celine)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Thea)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Elea, Anna Sofie, Marthe og Sandra Marie (Thea)
-
18:00 – 19:00
Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19
18:00 – 19:00 Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19 Sale av Storm og la utstyret henge ved boksen da Una skal ri.
Bære opp dekken til hestene som står oppe.
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofia (Thea)
19:00 – 20:00 Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofia (Thea)
-
19:00 – 20:00
Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
19:00 – 20:00 Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
-
20:00 – 22:00
Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una
20:00 – 22:00 Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una Una-Storm
Ella-Linni
Thea-Tom
|
tirsdag 19. mars
19
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
-
17:00 – 18:00
Mia leier
-
17:00 – 21:00
Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
17:00 – 21:00 Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Sylvia)
18:00 – 19:00 Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Sylvia)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
-
18:00 – 20:00
Mathea leier
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
19:00 – 20:00 Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
-
19:00 – 20:00
Gruppe 6 Tuva K, Mia K, Ingrid Aline (Sylvia)
19:00 – 20:00 Gruppe 6 Tuva K, Mia K, Ingrid Aline (Sylvia)
-
20:00 – 21:00
Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
20:00 – 21:00 Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
-
20:00 – 21:00
Gruppe 8
|
onsdag 20. mars
20
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
-
17:00 – 18:00
Una, Mathea Kari og Matilde leier
-
18:00 – 19:00
Bygge bane
-
18:00 – 19:00
Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari
18:00 – 19:00 Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari Pelusa- Ingrid Aline
Heidi-Theo
Kari-Larissa
Anneli-Babbis
|
torsdag 21. mars
21
-
17:00 – 18:00
Emilie, Una, Mille, Ingrid og Julie leier
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
18:00 – 19:00 Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
-
19:00 – 20:00
Anneli, Una, Ingrid, Mille Evine og Julie leier
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
19:00 – 20:00 Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
-
19:00 – 20:00
Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
19:00 – 20:00 Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
-
20:00 – 21:00
Gruppe 7
-
20:00 – 21:00
Gruppe 8
|
fredag 22. mars
22
-
17:00 – 19:00
Ella, Sandra Marie, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Laila, Elinor og Emmelin (Celine)
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Laila, Elinor og Emmelin (Celine)
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
18:00 – 19:00 Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
19:00 – 20:00 Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
-
19:00 – 20:00
Una og Ingrid Aline
19:00 – 20:00 Una og Ingrid Aline Una er i stallen
Rydde utstyr, ta inn hester, evt ettermøkke/koste
-
20:00 – 21:00
Gruppe 7
-
20:00 – 21:00
Gruppe 8
|
lørdag 23. mars
23
-
Hele dagen
Celine jobber
lørdag 23. mars – søndag 24. mars Celine jobber
-
13:00 – 14:00
Privattime Chloe (Celine)
|
søndag 24. mars
24
-
Hele dagen
Celine jobber
lørdag 23. mars – søndag 24. mars Celine jobber
|
mandag 25. mars
25
-
Hele dagen
Rideskolen er stengt!
mandag 25. mars – mandag 1. april Rideskolen er stengt!
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Thea, Marthea, Emilie og Johannes(Celine)
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Sofie, Anna, Anine og Jenny Elise (Thea)
-
17:00 – 20:00
Ingrid Aline, Thea H, Marthe og Sandra Marie leier
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Celine)
18:00 – 19:00 Gruppe 3 Lina, Mille Evine, Jenny El og Maleah (Celine)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Elea, Marthe og Sandra Marie (Thea)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Elea, Marthe og Sandra Marie (Thea)
-
18:00 – 19:00
Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19
18:00 – 19:00 Ingrid Aline og Martine har ansvaret i stallen fra 18-19 Sale av Storm og la utstyret henge ved boksen da Una skal ri.
Bære opp dekken til hestene som står oppe.
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofia (Thea)
19:00 – 20:00 Gruppe 5 Sarah, Erle og Sofia (Thea)
-
19:00 – 20:00
Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
19:00 – 20:00 Gruppe 6 Aurora Teane, Sofia Louise og Hedda (Celine)
-
20:00 – 22:00
Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una
20:00 – 22:00 Privattime (Sylvia)Thea, Ella, Celine, Even, Ingrid Aline og Una Una-Storm
Ella-Linni
Thea-Tom
|
tirsdag 26. mars
26
-
Hele dagen
Rideskolen er stengt!
mandag 25. mars – mandag 1. april Rideskolen er stengt!
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Nora, Nikky, Nora B, Sophie BE (Celine)
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Emilie, Jenny BE og Mathea (Even)
-
17:00 – 18:00
Mia leier
-
17:00 – 21:00
Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
17:00 – 21:00 Una, Tuva, Aksel, Ella, Ingrid Aline og Maleah leier
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Sylvia)
18:00 – 19:00 Gruppe 3 Kari, Helle, Nikoline og Mathilde (Sylvia)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Marie, Oda, Margrete og Selma G (Even)
-
18:00 – 20:00
Mathea leier
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
19:00 – 20:00 Gruppe 5 (Even) Martine, Klara, Alida, Lily og Mina
-
19:00 – 20:00
Gruppe 6 Tuva K, Mia K, Ingrid Aline (Sylvia)
19:00 – 20:00 Gruppe 6 Tuva K, Mia K, Ingrid Aline (Sylvia)
-
20:00 – 21:00
Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
20:00 – 21:00 Gruppe 7 Stine og Lisa (Even)
-
20:00 – 21:00
Gruppe 8
|
onsdag 27. mars
27
-
Hele dagen
Rideskolen er stengt!
mandag 25. mars – mandag 1. april Rideskolen er stengt!
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Knøttekurs(Celine+Trude) Oda, Mila, Evelin og Thia
-
17:00 – 18:00
Una, Mathea Kari og Matilde leier
-
18:00 – 19:00
Bygge bane
-
18:00 – 19:00
Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari
18:00 – 19:00 Satsningsgruppe Ingrid Aline, Lina, Anneli og Kari Pelusa- Ingrid Aline
Heidi-Theo
Kari-Larissa
Anneli-Babbis
|
torsdag 28. mars
28
-
Hele dagen
Rideskolen er stengt!
mandag 25. mars – mandag 1. april Rideskolen er stengt!
-
17:00 – 18:00
Emilie, Una, Mille, Ingrid og Julie leier
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Sigrid, Erle B, Ellen, Adina og Agnes (Even)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
18:00 – 19:00 Gruppe 3 (Even)Solveig, Amalie, Lilly M
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Mina, Anneli, Helle, Lina (Celine)
-
19:00 – 20:00
Anneli, Una, Ingrid, Mille Evine og Julie leier
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
19:00 – 20:00 Gruppe 5 Voksenkurs, Lars, Stine og Anne Cathrine (Celine)
-
19:00 – 20:00
Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
19:00 – 20:00 Gruppe 6 Liam, Erle WS, Ella G, Aksel og Emma (Even)
-
20:00 – 21:00
Gruppe 7
-
20:00 – 21:00
Gruppe 8
|
fredag 29. mars
29
-
Hele dagen
Rideskolen er stengt!
mandag 25. mars – mandag 1. april Rideskolen er stengt!
-
17:00 – 19:00
Ella, Sandra Marie, Una, Ingrid, Tuva, Mathea og Ingrid Aline leier
-
17:00 – 18:00
Gruppe 1 Laila, Elinor og Emmelin (Celine)
17:00 – 18:00 Gruppe 1 Laila, Elinor og Emmelin (Celine)
-
17:00 – 18:00
Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
17:00 – 18:00 Gruppe 2 Ingrid, Amalie Iselin og Johanne og Ellinor (Thea)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
18:00 – 19:00 Gruppe 3 Mari, Esther og Mina(Celine)
-
18:00 – 19:00
Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
18:00 – 19:00 Gruppe 4 Matilde N, Una, Ingrid Aline, Julie (Thea)
-
19:00 – 20:00
Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
19:00 – 20:00 Gruppe 5 Voksenkurs (Thea) Agata
-
19:00 – 20:00
Una og Ingrid Aline
19:00 – 20:00 Una og Ingrid Aline Una er i stallen
Rydde utstyr, ta inn hester, evt ettermøkke/koste
-
20:00 – 21:00
Gruppe 7
-
20:00 – 21:00
Gruppe 8
|
lørdag 30. mars
30
|
søndag 31. mars
31
|